About Us

Herkese merhaba ! Benim adım Ceren, Bilkent Üniversite’sinde okuyorum. Ankara’da doğmuş, büyümüş olmamın yanı sıra çoğu insanın aksine Ankara’daki güzellikleri görmeyi tercih eden biriyim. Bu blog’u açmaya karar vermemin sebebi aslında Bilgesu’nun bu konu da çok istekli olup beni buna teşvik etimiş olması. Her geçen gün daha da keyif almaya başladığım bu paylaşımlarımızdan umarım siz de bizim aldığımız kadar keyif alıyorsunuzdur. Elimize geçen her fırsatta ve paylaştığımız her paylaşım da kendimizi geliştirmek ve bu blog’u geliştirebilmek için elimzden geleni yapacağız !

Merhaba ben Bilgesu. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde okuyorum. Ankaralıyım fakat küçüklüğümden beri duyduğum İstanbul sevgisi bazen insanların beni İstanbullu sanmasina bile neden oluyor. Yemek kültürünü özellikle farklı tatları birleştirmeyi severim. Hayatin her alanından kendime pay çıkartmaya çalışırım moda da bunlardan biri. 
Bu blog da hayattan pay aldıklarımı sizlerle paylaşmak için var. Okuldan ve derslerden fırsat buldukça sizinle bulunmaktan keyif alıyorum. 
Ceren ile bu fikrimi paylastığımda o da güzel bir heyecanla karşıladı ve işte kendimizi geliştirmek heyecanımıza heyecan katmak için burdayız.

Hi everybody ! My name is Ceren, I am a university student at Bilkent University. I was born and grew up in Ankara. However, on the contrary other people I prefer to see beauties of Ankara. Actually, starting this blog was Bilgesu’s idea. She was so avid that she encouraged me. Day by day, I like to be the part of this Blog more and more. I hope that you will enjoy from this same as us. At every possible opportunity and at all posts that we share we want to improve ourselves and out Blog.


Hi I am Bilgesu. I am studying at Bilkent University in Economics. I came from Ankara but I love Istanbul so much it sometimes make people suppose that I came from Istanbul. I love interesting in food culture especially combining different tastes. I try to learn the most important thing from every aspect of life and fashion is one of them. This blog existed because I want to share what I got from life. It is nice to share our posts with all of you.When I shared this idea with Ceren, she welcomed enthusiastically and here we are for improving us and increasing our excitement. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder