20 Kasım 2014 Perşembe

Life Saver: White Blouses


Merhaba,

Biz bugün bir başlangıç yaptık ve sizlere bu blogu sunuyoruz. Bu hafta itibari ile ilk vizelerimizi atlattık. Bol kahveli, uykusuz, kırmızı gözlerle geçirdiğimiz günler kısa bir süreliğine geride kaldı. Bu yoğunluğun ardından bu dünyanın bize iyi geleceğine inandık. Kaç zamandır planladığımız bu başlangıcı fırsat bulduğumuz ilk anda gerçekleştirdik. Umarım sizlerin de hoşuna gider ve bizle birlikte bu başlangıçtan keyif alirsiniz. Biz hazırlık aşamasında, çekim aşamasında ve bir şeyler ortaya koyarken çok keyif aldık. Sizlere dünyamızı açmaya karar verdiğimizden beri içimiz kıpır kıpır ve bizde sureci sizlerle birlikte göreceğiz. Umarım her şey hep birlikte güzel olur.

Mekanlar, kahveler, filmler, ojeler,... ve tabi ki de onsuz olmaz; MODA! Aklınızdakilere değinebileceğimize inandığımız güzel bir süreç olması dileğiyle...

İlk yazımız sizlerle;
Ankara'da son bir haftadır pastırma sıcakları yaşanıyor ve biz de bunu fırsat bilip çizmeleri çıkardık ayağımızdan ve beyaz ince gömleklerinizi kombinleyebileceğiniz ara sıcakların vazgeçilmezleri deri ceketler ve kazaklarla karşınızdayız. Fakat başlayan yağmurla birlikte çizmeler yine çıkacak gibi görünüyor.


Hi everybody,

Today we want to make a new beginning and we are presenting you this blog. Week before we finished all of our first midterms. We have a short time without coffee sleep and red eyes. After all this intensity, we believe that this new adventure can make us feel better. For a long time now we made this new beginning in the first break we found we hope you like this adventure and enjoy it with us. We enjoyed in every step of this website. When we decided to open our world to all of you, we felt so excited and still we are excited. We hoped everything will be okay with you guys.

Places, coffee, films, nail polishes,... and we cannot live without it; FASHION! Ee believe this adventure gives you what you dreamed about us and what you felt.

We are more than happy to share our first blog post with you;

Ankara has been passing through a weather condition like St. Luke’s summer, so we used this opportunity to let go our boots. Therefore, during this hot weather in autumn, we would like to take a look at and give a chance to the white blouses which you can combine with leather jackets and sweaters. However, we need boots for following days because of rain.

    
Ceren Önal;


Kot: Topshop
Kazak: Stradivarius
Gömlek: H&M
Çanta: Calvin Klein
Ayakkabı: Michael Kors


Bilgesu Doğan;

Kumaş Pantolon: Park Bravo
Deri Ceket: From Abroad
Gömlek: H&M
Çanta: Celine
Ayakkabı: Derimod

2 yorum :

  1. Merhaba güzeller �� okumuştum yazıyı ancak şimdi sizlere bi yorum bırakmak istedim �� öncelikle bloğunuz hayırlı olsun nice güzel yazılarla bizlerle olun ������ ben size minik bi öneri/istek sunacağım. Ben de modanın yanında makyajla ilgilenen biri olarak belki kombinle kullandığınız rujları da bizimle paylaşabileceğinizi düşündüm, ne güzel olur değil mi. Çünkü iki kombinde de rujlarınıza bayıldım ben ���� güzel günler ����

    YanıtlaSil
  2. Meliiim benim eve gelip bu yorumunu görmek bizi çok mutlu etti. Öncelikle çok teşekkür ederiz beğenmene çok çok çok sevindik. ruj konusuna gelirsek süper fikir tabi ki böyle yapıcı eleştiriler bizi çok mutlu ediyor. Yapabileceğimiz bir istek olduğu takdirde elbetteki uygulamak isteriz. Bundan sonraki yazılarımızda bunu mutlaka göz önünde tutacağız. Sana şimdilik hoşçakal

    YanıtlaSil