15 Ocak 2015 Perşembe

A Small Change: Heeled Boots

Finaller bittikten sonra kendimi AVM lere attım. Ertelenen buluşmalar yapıldı, kahveler içildi, yemekler yenildi ve hatta neredeyse bir haftayı geride bıraktık. Bugün kuzenimle hasret giderdik sonunda büyük buluşmamızı gerçekleştirdik ve tabi ki fotoğraflar onun ellerinden çıktı.
Havanın yumuşamasının ve tatilin verdiği rahatlılıkla çıkardım çizmelerimi ve topuklu botlarımı giydim. Şimdilerde daha çok bootie diye bilinen ve bu mevsim için hem şık hem de ideal olan bu botlar hem kotlarla hem kumaş pantolonlarla hem de eteklerle kombinlenebilir. Ben bu kez uzun hırka ve dar kumaş pantolonla kombinlemeyi tercih ettim. Kışın en çok tercih ettiğim bordo yine farkını bu kombinde belli etti. Dar kumaş siyah pantolon ve siyah bir atletle basit bir temel hazırlayıp farklı renkte uzun hırkalar veya ceketlerle renklendirebilirsiniz.

Bilgesu Doğan
After finals were over, I have wandered in malls. The postponed meetings are done, coffee are drunken, food are eaten and even almost a week has passed. We've done our big reunion with my cousin today and of course she has taken the photos. 
I took off boots after weather got better and the comfort coming from the end of the semester and Iput on heeled boots. The boots that are known as booties nowadays and are chic and ideal for this season, can be combined with jeans, fabric pants and also skirts. And this time I preffered combining it with long cardigan and tight fabric pants. I choose claret red as I like it in the winter. You can arrange the base with black tight fabric pants and black basic body and you can color it with long cardigans or jackets of different colors. 

Pantolon/Pants: Park Bravo
Hırka/Cardigan: Karol Basic
Çanta/Bags: Matraş
Ayakkabı/Shoes: Özel Yapım
Kolye/Necklace: Chanel
Saat/Watch: Seiko

1 yorum :