6 Ocak 2015 Salı

One Day Holiday


İki günde atlattığımız dört finalden sonra 25 Aralık tatili fırsat bulup çekindiğimiz fotoğraflarımızla ilgilenecek zamanı yeni buluyorum. Ankaraya kar bile geldi bu geçen zamanda. Biz ise size havanın güzel olduğu hatta güneşin bile kendini gösterdiği bir günden merhaba diyoruz. Azcık sıcak olunca kazak ve ceketlerle fırladık dışarı. Böyle havalarda AVM gezerken bir ceket ve kazaklar güzel bir kaçamak.
Çizmelerden bıktıysanız çizme yerine ne giyebilirim diyorsanız işte yeni moda ve uygun kombinle çok şık duran platformlu oxford modeller. Şu sıralar birçok mağazada modellerine rastlayabileceğiniz Oxford modeller çizmenin yerine kullanılabilir. Bunun yanı sıra çizme yerine tercih edebileceğiniz hatta Oxford modellere göre daha da sıcak tutan bir çok markanıın ürettiği Timberland modeli botlar herkeste bi tane olmalı dediğimiz ayakkabılardan.
Yeni yazıda görüşmek üzere.

In last 2 days, we had 4 finals and I found a time for interesting our photos which were taken 25th December when it was a holiday. Today, snow came to Ankara from this elapsed time. We say hi from the day which was warm and also sun appeared. Little bit heat was enough for us to wear  jacket and pullover for going to out. We visited a mall that day and it was okay for wearing them when you are indoor.
If you get bored from boots and if you say what I can wear instead of them, you may prefer Oxford models which are so popular rihgt now.  These days they are reachable so you can come across them in considerable store. Besides, you can choose Timberland boots and tehy kepp more warm than such shoes. Therefore, I think everyone should have one and lots of brand produce them.
See you soon.

Ceren Önal,
Pantolon/Pants: Pull and Bear
Kazak/Pullover : Zara
Yün Bandana/Wool Bandana: H&M
Çanta/Bags: MANGO
Ayakkabı/Shoes: Timberland
Bileklik/Wrisstband: Pandora
Gözlük/Sun Glasses:  Triwa

Bilgesu Doğan,Tayt/Tight: C&A
Gömlek/Shirt : Park Bravo
Ceket/Jacket: Boutique in Nişantaşı
Bere/Beret: H&M
Çanta/Bags: MANGO
Ayakkabı/Shoes: MANGO

1 yorum :